NÁVRAT NA VSTUP DO NOVOMĚSTSKÉHO KURÝRA.


V GALERII "ZÁZVORKA" SE KONALA DALŠÍ VERNISÁŽ

Vloženo 14.05.2026, aktualizace 22.05.2026













































































Komentář Novoměstského kurýra.
Tentokrát jsem sem nepřidal moc obrázků a věřte, je jich tam opravdu hodně, obsadily obě výstavní patra v Zázvorce. Plnohodnotný zážitek totiž může nabídnout pouze přímá jejich prohlídka na výstavě. Velmi doporučuji. Tentokrát se zahájení výstavy odehrálo venku, z fotografií je vidět docela živá komunikace se zahraničními přáteli. Opravdu, atmosféra byla velmi příjemná a neformální.

Jindřich Buchal.